ShopMaster GSW-M

Механічна розсувна суцільно-скляна перегородка  GSW-M  являє собою повномодульну конструкцію. Профіль ріжеться під кутом 90⁰ на виробництві у постачальника. При наявності необхідного обладнання, можна замовити профіль цілими кусками і порізати у себе на виробництві, та підготувати конструкцію до монтажу, попередньо вставивши необхідні елементи фурнітури. Загартоване скло може бути завтовшки 10, або 12мм. Фіксація відбувається за рахунок сил тертя, тому свердлити отвори для кріплення не потрібно. Траєкторія руху може бути як прямолінійною, так і по дузі кола. Направляюча в підлозі відсутня, для фіксації полотен у розкладеному положення встановлюється в підлогу гільза для утримання засову замка.

Прозорі двері в офісі

ShopMaster GSW-M G30

Механічна суцільно-скляна розсувна перегородка ShopMaster GSW-M G-30,  розроблена на базі перегородки GSW-M. Для герметизації зазорів, використовується вертикальний профіль та ущільнювач, від профільної системи G-30

Прозорі двері біля ганку прикрашеного сухою травою

ShopMaster GSW-A

Суцільно-скляна автоматична перегородка  GSW-A забезпечує максимальну зручність для користувачів у використанні. Компактна конструкція системи потребує мінімум місця для направляючої  та паркувальних ніш. Ходовий механізм  оснащений найсучаснішими роликовими каретками  з пластиковими роликами на кулькових підшипниках. Механічна частина гарантує надійне функціонування та безшумне переміщення рухомих полотен протягом усього терміну експлуатації. Завдяки невеликій висоті роликового профілю  86,5 мм, є можливість встановлювати профіль в рівень зі стелею. Направляюча в підлозі забезпечує додаткову стабільність та максимальну зручність для користувача. З міркувань безпеки в разі відключення електроенергії можливе переміщення рухомих полотен вручну.

Відстань між панелями, що рухаються, регулюється в межах 50…1500 мм, а максимальний удар при дотику не перевищує 150Н. В кінцевих положеннях відбувається уповільнена швидкості руху. Аварійний випуск через профільний циліндр.

Скляна автоматична перегородка в офісі