Привід для автоматичних розсувних дверей GS-100

З 2010 року в Україну розпочато постачання приводу для автоматичних розсувних дверей «GS-100», його було розроблено на базі приводу «EM», котрий постачався в Україну 3 2005 року, таким чином, щоб посадочні і установочні розміри залишились незмінними, та досягти максимальної взаємозамінності комплектуючих. Конструкція роликової каретки з двома опорними роликами та одним анти-маятниковим роликом, дозволяє застосовувати рухомі полотна зі співвідношенням ширини до висоти більше ніж 1:4. Несуча здатність механічної частини «GS-100», пройшла випробування під навантаженням 130кг на одне рухоме полотно. Завдяки простоті монтажу, моноблочної конструкції, опублікованій навчальній інформації у відкритому доступі, технічній підтримці співробітниками G-U на самому високому рівні, привід GS-100 став улюбленцем монтажних підрозділів та набув широкого використання на території України.

За посиланням в однохвилинному відеоролику можна переглянути Схему підключення.

Напіввідкриті автоматичні двері в офіс

Технічні характеристики приводу GS-100

Привід для автоматичних розсувних дверей EM

Привід Econo Master EM-2 постачається в Україну з 2005року, його розроблено на базі приводу EM-1 таким чином, щоб досягти максимальної взаємозамінності механічної частини. Починаючи з 2013 року максимальне навантаження на одне рухоме полотно збільшено до 130кг в порівнянні з 2005 роком у 80кг, завдяки чому можуть бути збільшені габарити проходу, що дозволяє застосовувати привід для автоматичних розсувних дверей майже на всіх дверних проходах. Конструкція роликової каретки з двома опорними роликами та одним анти-маятниковим роликом, дозволяє застосовувати рухомі полотна зі співвідношенням ширини до висоти більше ніж 1:4.

Автоматичні двері в супермаркет

Технічні характеристики приводу EM-2

Привід для автоматичних розсувних дверей СМ-100

Привід Compact Master СМ-100 постачається в Україну з 2005року, його розроблено на базі приводу СM-Comfort з досягненням максимальної взаємозамінності механічної частини обох приводів. Починаючи з 2013 року оновлено контролер приводу СМ-100, що розширює його функції та сферу застосування. Конструкція роликової каретки з двома збільшеними опорними роликами та одним анти-маятниковим роликом дозволяє застосовувати рухомі полотна зі співвідношенням ширини до висоти більше ніж 1:4. Змінна шина, по котрій переміщуються роликові каретки, вставляється в роликовий профіль через гумовий ущільнювач, що дозволяє зменшити вплив вібрацій, та забезпечити плавну роботу автоматичних дверей.

Офісний кабінет з автоматичними дверима

Технічні характеристики приводу CM-100

Привід для автоматичних розсувних дверей HМ

Привід Heavy Master постачається в Україну з 2008 року, його розроблено на базі балки приводу СM-100 з аналогічними двигуном, контролером, блоком живлення, та електромеханічним замком. Починаючи з 2013 року оновлено контролер приводу HМ, що розширює його функції та сферу застосування. Конструкція роликової каретки з двома збільшеними опорними роликами та одним анти-маятниковим роликом, дозволяє застосовувати рухомі полотна зі співвідношенням ширини до висоти більше ніж 1:4, а несуча здатність при застосуванні двох електродвигунів збільшена до 200кг на одне рухоме полотно. Змінна шина, по котрій переміщуються роликові каретки, аналогічно приводу CM-100, вставляється в роликовий профіль через гумовий ущільнювач, що зменшує вплив вібрацій, та забезпечує плавну роботу автоматичних дверей.

Автоматичні двері в автосалон

Технічні характеристики приводу HM

Телескопічні автоматичні розсувні двері GST/EMT

В залежності від потреби, телескопічні двері можуть бути змонтовані на базі приводу GS-100, або EM. Для досягнення максимальної взаємозамінності, для виготовлення телескопічних дверей використовуються всі комплектуючі від приводів EM та GS-100. Змінено лише балку приводу, та розроблено додатковий профіль до рухомих полотен. Телескопічні автоматичні двері дозволяють забезпечити ширший прохід, в порівнянні зі звичайними дверима при обмеженій траєкторії руху полотен.

Телескопічні автоматичні двері

Технічні характеристики телескопічних автоматичних дверей

Привід для міжкімнатних автоматичних дверей GS-60

З вересня 2019р. компанія «G-U Україна» пропонує новий привід для розсувних автоматичних дверей GS-60 на базі лінійного електродвигуна, завдяки чому вдалося досягнути висоти приводу 60 мм і глибини 70 мм. За відсутності звичного зубчатого ременя, тягове зусилля електромагнітним полем прикладається безпосередньо до рухомого полотна, тому працюють двері тихіше і плавніше. Привід GS-60 розроблено для використання в домашніх умовах та на об’єктах з невеликою частотою спрацювання. Рухомі полотна можуть бути як скляні з точковим  кріпленням чи суцільною клем-шиною, так і дерев’яні, або з алюмінієвого профілю.

Привід для міжкімнатних автоматичних дверей з кресленням

Радіусні автоматичні розсувні двері CMR

Двері автоматичні з радіусної траєкторією руху, можуть бути у вигляді дуги кола, півкола, чи замкнутого кола. Такі двері чудово впишуться в фасади різних архітектурних стилів, дозволять проникнути більшій кількості денного світла всередину будівлі, та забезпечити комфортний прохід. Максимальний діаметр траєкторії руху полотен може сягати 4000мм, а максимальна ширина відкривання може бути 2500мм. Конструкція роликових кареток виконана таким чином, що ролики каретки повертаються навколо вертикальної осі обертання, повторюючи контур роликового профілю, завдяки чому збільшується ресурс роликів.

Радіусні автоматичні розсувні двері в автосалоні

Кутові автоматичні розсувні двері CMW

Кут сходження рухомих полотен в кутових автоматичних розсувних дверях може бути від 90º до 179º. Це дає змогу забезпечити комфортний прохід в будівлі коли неможливо застосувати автоматичні двері з прямолінійною траєкторією руху. Датчики безпеки верхнього розташування запобігають закриванню дверей при потраплянні в зону руху сторонніх предметів. Привід розроблено на базі приводу СМ-100, тому висота балки приводу 100мм, а верхній горизонтальний профіль профільної системи G-30 при цьому, повністю ховається в привід.

Кутові автоматичні розсувні двері в офісі

Автоматичні двері з поворотними рухомими полотнами HM-F FT

Автоматичні розсувні двері на базі приводу HM-F FT здатні забезпечити режим евакуаційного виходу, навіть, якщо перед спрацюванням кнопки, або сигналу тривога, на двері натиснули, тобто режим евакуації спрацював із запізненням. Використовуються в громадських приміщеннях, де автоматичні розсувні двері, одночасно повинні забезпечити евакуацію відвідувачів, тобто відкритись у напрямку евакуації.

Під час роботи дверей у звичайному режимі розсувних дверей, полотна утримуються від повертання електромагнітним фіксатором

Чоловік виходить через відкриті автоматичні двері в нічне місто

Карусельні двері GRA, GGR, GGG

Якщо, двері повинні забезпечити велику прохідну здатність, то в момент відкривання і закривання дверей відбуваються втрати тепла, таким чином знижується енергоефективність, це особливо відчутно в невеликих приміщеннях. Для мінімізації втрат в таких будівлях найлогічніше використовувати карусельні двері. Особливістю таких дверей є те, що при будь якому положенні полотен що обертаються, не залежно від їх кількості, приміщення всередині відокремлено від вулиці і тепловтрати відбуваються за рахунок невеликого обсягу повітря, сконцентрованого в просторі між лопастями дверей. Такі двері можуть бути з ручним приводом, повністю автоматизованими, з автоматичним позиціонуванням положення, напівавтоматичні. Діаметр карусельної двері може бути від 2 до 6 метрів, а пропускна здатність у дверей з великим діаметром відповідає вимогам великих торгових центрів, аеропортів, спорткомплексів і т.д.

Карусельні двері від G-U можуть бути в наступних варіантах виконання:

GRA – діаметр від 2000 до 3800мм.

GGR – діаметр від 3800 до 6000мм.

GGG – скляні карусельні двері з мінімальним використанням алюмінієвого профілю.

Карусельні двері на тлі парку

Привід для поворотних автоматичних дверей DTN40 DTN80

Важливу роль у виборі автоматичної вхідної групи грає енерго-збереження. Використання в автоматичних розсувних дверях гумових і щіткових ущільнень не дає повної герметизації отвору, навіть в закритому положенні стулок. При відкритих стулках взимку в приміщення потрапляє велика кількість холодного повітря. Якщо вже на першому місці стоїть герметизація проходу, а пропускна здатність приміщення невелика, цілком можна використовувати автоматичні поворотні двері. Привід для автоматичних поворотних дверей від німецького концерну G-U, може бути як з колінної тягою, так зі слайдовою тягою. Маючи порівняно невеликі габаритні розміри привід від G-U, може управляти досить тяжким рухомим полотном. При потребі можна досягти максимальної ширини відкривання, можливе використання здвоєного приводу з синхронізацією управління рухомими полотнами.
Безпека забезпечується інфрачервоними лінійками безпеки, що монтуються на рухомому полотні. Для підвищення ступеня захисту привід для поворотних автоматичних дверей можна поєднати з замком Secury Automatic.

Двері в офісі відкриті приводом для поворотних автоматичних дверей

Профільна система для автоматичних розсувних дверей

Для виготовлення рухомих та нерухомих полотен розроблено систему алюмінієвих профілів. Профіль одягається на скло та скручується гвинтами. Порізка профілю під кутом 90⁰, у випадку використання кутових з’єднувачів фрезерування горизонтального профілю для скручування не потрібне. В якості наповнення може бути склопакет 22мм, скло 10мм, та скло 8мм. Для безрамного кріплення рухомих полотен в автоматичних вхідних групах застосовується клем-шина PINZA, а в автоматичних міжкімнатних дверях, окрім PINZA використовується клем-шина іншої конструкції, та точкове кріплення. При необхідності встановлення на автоматичні двері G-U рухомих полотен з інших профілів, або масиву з дерева, існують різні перехідні профілі.

Створка G30.G30L для автоматичних дверей
Адаптивний профіль для автоматичних дверей
PINZA СМ100 GS100